חידוש הבית לקראת החגים

לפני החגים יש תמיד איזו התעוררות של רגשות, כאילו החגים מורים לך לעשות משהו, כי הולך להיות טוב, נחמד. משפחה, ארוחה, ברכות, מתנות וכל זה בתוך הבית.

והבית- שהוא בדרך כלל הגשמת החלום של כל אחד מכין את עצמו לקראת החג. חג זה זמן להחליף דברים, וילון חדש, להחליף את הכורסא הישנה והלא מודרנית. אולי את הספה בסלון שכבר לא צריך אותה כל כך ארוכה כי הילדים עזבו את הבית, אולי את שולחן האוכל. יש היום שולחנות אוכל כל כך יפים ומעוצבים שרק הם כבר עושים את האוכל הרבה הרבה יותר טעים. ככה זה שבוחרים ברהיטי יוקרה.

ולכן לפני החגים צריך להיכנס לאינטרנט ובעיקר לאתר של ארט גלריה לריהוט של המעצב איציק פטל ולראות, איזה קסמים ונפלאות עושים שם מעץ וריפוד. זה לא רק רהיטי יוקרה- זו אומנות.

אולי פינת אוכל מעץ אגוז אמריקאי?

בארט גלריה לרהיטי יוקרה תמצאו את כל מה שאין לאף אחד. כל פריט ורהיט שם נעשה במלוא תשומת הלב ומשלב את הידע של המעצב ואת שאר הרוח שלו אחרת הרהיטים לא היו נראים כמו שהם נראים. שילוב של פונקציונליות ואומנות טהורה.

אם גם אתם תרצו לעשות חידוש הבית לקראת החגים, כמו שכולם עושים, תוכלו לבחור בין שולחן אוכל מעץ אגוז אמריקאי עם רגלי ברזל, פשוט יצירת מופת מושלמת לכל ארוחה משפחתית ובוודאי שלארוחות חג. מין שולחן שמעניק יוקרה ונחת לכל מי שיושב סביבו.

שולחן מברזל דק- אומנות בפינת האוכל

תוכלו לבחור גם שולחן עשוי מברזל דק, שנראה כמו הדבר הכי עדכני והכי מודרני, ישר מתערוכת עיצוב בינלאומית אליו צורפו כיסאות מרופדים בבד עם מעוניינים בצבע חרדל. פשוט חגיגה של עיצוב. חגיגה של רהיטי יוקרה בבית.

ויש גם שולחנות אוכל גדולים וארוכים מעץ אלון טבעי, שולחן כבד ומרשים שנקרא שולחן אבירים אליו צורפו כסאות מרופדים בשחור. שולחן אוכל פחם גרפיט אליו צורפו כיסאות מרופדים בצבע חום בהיר.

עם הכיסאות אפשר לשחק בכל דגם וצבע וגם לבצע הזמנה מיוחדת של פריטי ריהוט במידות שאתם צריכים.

להחליף את הספה בסלון

הרבה פעמים רכישה של ספה היא תוצאה של אילוץ וצורך. אבל בתים משנים את הצרכים שלהם במשך השנים ולכן מה שהיה טוב להם לפני חמש שנים כבר לא רלבנטי עכשיו.

ספה מיוחדת במינה באמצע הסלון יכולה לעשות לכם את העיצוב של כל הבית. בארט גלריה לרהיטי יוקרה יש המון ספות מרהיבות, אחת יותר יפה ומיוחדת מהשנייה. אתם מוזמנים להמשיך לגלוש באתר ולבחון את הקולקציה.

בדים עם תפרים של מעויינים מאוד באופנת הספות של ארט גלריה לרהיטי יוקרה ועם חידוש הבית לקראת החגים תוכלו להכניס ספה כזו הביתה ולהציג את הזווית שלכם לחגים- ספות מבד בצבע קרם או ספות קטיפה זה הקאמבק הגדול של האריג החם.

חידוש הבית לקראת החגים יעשה לכם חג שמח.

פינת אוכל לכל המשפחה

מאמרים נוספים