כורסאות מעוצבות

מי שמבין בעיצוב יודע שלא צריך יותר מהצבה של כורסא מעוצבת, כזו שנעשית ביד אמן, כדי להפוך פינה מסוימת בבית לאזור של רוגע, שלווה בנקודת התייחסות הכי נכונה בתוך החלל.

כשאומרים כורסאות מעוצבות יש כמה דרכים להבין את זה. ראשית מדובר בכורסא שמישהו תכנן והגה, (ממש כמו שהוגים רעיון) וגם ביצע אותה. לשם הביצוע הוא השתמש בכל הכלים הכי מיומנים שעומדים לרשותו: כישרון, יכולת, כלי עבודה, הבנה בעיצוב וגם טעם אישי שזה מה שבסופו של דבר יש לומר, עושה את ההבדל בין כורסאות מעוצבות מזן אחד לאחרות.

שובן הגדול של כורסאות מעוצבות

עם כניסתן של מערכות ישיבה רבות מושבים כמו ספה של שלושה ודו- מאותה משפחה, נעדרה הכורסא מבתים רבים מהסיבה הפשוטה שלפעמים פשוט לא היה היכן להניח אותה.

התפרצות פריטי וינטאג' לחיינו ולבתינו, גרמה לכורסאות מעוצבות לעשות קפיצה היישר לאמצע הסלון שלנו, לצד מערכות ישיבה נוספות, אבל הבמה כולה, עם הספוט הכי מאיר הייתה על אותן כורסאות מעוצבות שמכילות אמירה מאוד חד משמעית מבחינת עיצוב, גזרה, מבנה, חומרים ודוגמה והפכו להיות חביבי כל מי שחובב ישיבה נוחה לצד ביטוי עיצוב, יופי ואסתטיקה.

איזה כורסאות מעוצבות יש היום?

כמעט שאין מילים לתאר את הייחוד והטאץ' של הכורסאות בארט גלריה. מדובר בכורסאות מעוצבות שלכל אחת מהן עיצוב שונה, אבל כל כך מיוחד ואסתטי שאין ספק שכל סלון או פינה היו רוצים להכיל כזו כורסא.

הסגנונות הם מודרניים אבל מגוונים גם במגוון סוגי האריגים והצבעים. תוכלו ללכת על כורסאות אורבן בבד חרדל עוצרות נשימה, עמוקות ומרשימות או על כורסאות ארצ'י בבד (כמובן שמתכוונים לארצ'י בנקר), כורסאות מעוצבות בדוגמה של אוכף מעור הפוך שבשבילן צריך נשימה עמוקה כל כך מושלמות שמתחשק לשבת ולא לקום.

מעוינים בבד וקטיפה רכה

יש גם כורסאות מעוצבות שרופדו עם בד ובו תיפורים של מעוינים או בדי קטיפה שעושה קאמבק גדול בצבעים הנכונים כמו ירוק עמוק, קרם, סגול דרמטי או בורדו מלכותי.

ויש כורסאות מעוצבות מרופדות בבד צוקל, בעור יוזד, עור מוגן נוזלים ועוד.

דגמי כורסאות מעוצבות משלבים רגלי עץ, אלון, או נירוסטה, ברזל ועוד כאשר יש הלימה מושלמת בין דגם הכורסא והעיצוב שלה לבין בחירת הרגליים.

חלק גדול של כורסאות מעוצבות מרופד בריפוד שלם, מדויק, שהוא בפני עצמו יצירת מופת של הקפדה על הפרטים הקטנים בלי שום פשרה.

כורסאות מעוצבות- לחגוג את החיים

החגים מתקרבים ותחושת החגיגיות העוטפת אותנו עושה לנו חשק להתחדש וגם לחדש את הבית.

אין ספק שלא צריך יותר מכורסא אחת מיוחדת במינה, במקום הנכון בבית כדי להפוך אותו לאחר, שונה וחגיגי.

אתם מוזמנים להיכנס ולגלוש באתר, לגלות בקטגוריית כורסאות מעוצבות את זו שאתם הכי מתחברים אליה ולהתחיל לחגוג את החיים. כורסאות מעוצבות, ריהוט יוקרתי שנותן ערך מוסף למקום הכי חשוב בבית.

כורסאות מעוצבות

מאמרים נוספים