להעז ולעצב ריהוט יוקרתי!

כל האנשים חולמים. לא כולם יוכלו להגשים את החלומות שלהם. לא כולם יתמידו לחלום את אותו חלום. לאנשים שיש כישרונות, יש חלומות שהם יגשימו, והם בעיקר יעשו את כל מה שהם עושים במקוריות ובכישרון. שום דבר שהם עושים לא ידמה למה שמישהו אחר עשה, תמיד יהיה שם איזה טאץ' מיוחד שרק להם יש, תמיד הם יגידו איזה השיא מילה בתוך מה השם עושים, איזה שפה שיש רק להם והיא באה לידי ביטוי במה שהם עושים.

זהו עולמם של האנשים המוכשרים ויש בהם מכל מיני תחומים. יש מעצבי רהיטים כמו איציק פטל שמעצב ריהוט יוקרתי שלוקח את הדמיון ואת ההבנה שלו הרבה מעבר לזמן ומעצב פריטי ריהוט נצחיים, שבכל זמן, תקופה וסגנון יהיה להם מה לומר, בתוך כל חלל בו הם יהיו.

הנוכחות של ריהוט יוקרתי, היא לא משהו ברור לגמרי. כשאתם מסתכלים עליהם, הם מוצאים חן בעיניכם אבל אתם לא יודעים להגיד בדיוק למה, הלמה הזה הוא בדיוק מה שיש למעצב להגיד, זה בדיוק המשפט המקורי שלו, ושלאף אחד אחר אין, ככה זה עובד.

גלריה ארט של ריהוט יוקרתי- מגלמת לצד כל מה שמוצג בה את הדיבור הכי ישיר והכי מיוחד של הריהוט העכשווי של איציק פטל בשפה המיוחדת שלו.

לייצר סגנון חדש- ריהוט יוקרתי!

בתוך עולם עיצוב הבית יש כל מיני סגנונות, חומרים, חלל ומעצב אחד כמו למשל איציק פטל, שיש לו זווית התבוננות מיוחדת במינה לא רק על החלל אותו הוא אמור "להלביש" ברהיטים, אלא גם על חומרים, ורואים את זה כשמבקרים בגלריה ארט שלו ורואים את הריהוט היוקרתי שהוא מעצב.

זה ידוע שאומנים שהם מעציב חומרים, צריכים את החיבור המדויק עם החומרים שהם אוהבים לעבוד אתם. אם זה עור, או פשתן, או דמוי עור, כל בד, כל חומר גלם מפתח אצלם את הדמיון והם כבר רואים את הספה בעיניים. הם כבר מעמידים אותה באיזה חלל ואפילו יודעים מה מתחבר אליה מסביב. איזה מערכת ישיבה יוקרתית, איזה שולחן, איזה כורסא, באיזה צבע וגם איזה שטיח יהיה שם על הרצפה. זו יכולת של מעט מאוד מעצבי רהיטים, לדעת כבר בדמיון מה מדליק אותם, מה מניע אותם לעצב את זה ולא משהו אחר, וכאשר הם מבצעים את זה, זה עובד. זה לא ניחוש, זו תשוקה של עיצוב, משחקי עיצוב בתים זה בדיוק זה זה ריהוט יוקרתי. 

אקלקטיות של ריהוט יוקרתי

אקלקטיות, האיסוף הזה של כל מיני פריטי ריהוט ומיקום כולם יחד במקום אחד בהתכתבות סודית ומסודרת, שיוצרת נוף חדש ומרגש זה בדיוק מה שנקרא אקלקטיות.

ראשיתו של הסגנון הזה בשבדיה, אבל הוא מתעצם והולך ונהייה טרנד עולמי בגלל חופש הביטוי ואין סוף אפשרויות העיצוב בתוך הדבר הזה שנקרא חלל.

איציק פטל למשל אמן ריהוט יוקרתי עושה את זה טוב ומספיק לבקר בגלריה ארט ולהבין את זה. הוא לא עובד על תקופה, הוא עובד על תחושה ומכאן האקלקטיות של כל הפריטים שהוא מעצב. הם מהווים איזה שהוא תפר בין ישן וחדש, בין כל מיני חומרים, יש ביניהם סתירה, יש ביניהם דיבור והדיבור הזה הוא מה שהופך אותם למרגשים כל כך.

ראו עוד אודות: פינות אוכל | ריהוט משליםסלונים מעוצבים

ריהוט יוקרתי

מאמרים נוספים