פינות אוכל עגולות – כל אחד והסגנון שלו

רבים חושבים כי מרכז הבית הוא חדר האורחים, אבל האמת היא שהמקום הכי דינמי, מקרב ומגבש משפחה הוא מקום בו אוכלים, ולכן יש חשיבות גדולה מאוד איזה סוג של פינות אוכל עגולות אם רוכשים לבית שלכם.

לכל מערכת של פינת אוכל, העיצוב והיופי שלה וצריך להתאים כל פינת אוכל לצרכים של כל בית.

בית של זוג, יבחר בפינת אוכל קטנה יותר מאשר משפחה עם ילדים. יש גם מחשבה על מקום לאורחים. אם זה בית שמארח הרבה, אז בחירה של פינות אוכל עגולות, תהיה בהתאם לצרכים של הבית. אם הם מארחים בחגים, בשבתות, האם זו צריכה להיות פינת אוכל שמספיקה למספר מסוים של אנשים. לכן המחשבה הראשונה בבחירה של פינת אוכל הוא ברמה של פונקציה. מה אנחנו צריכים, ומדוע?

מה הסגנון שלנו?- פינות אוכל עגולות

השיקול הבא אחרי בחינת הצרכים של פינת האוכל, יהיה מה הסגנון של הבית שלנו, ואיזה פינות אוכל עגולות יכולות להתאים לו.

האם שולחן מזכוכית על רגל עץ, או נירוסטה, מופלאים ומדהימים כמו שיש בגלריה ארט, האם שולחן אוכל מברזל דק, שחור ומקסים. האם שולחן בדוגמת אבירים, שולחן כפרי ועוד.

אגב, היום זה די אופנתי לא לעצב את כל הבית בסגנון אחד. כלומר, הילדה למשל רוצה חדר של נסיכה וזה בהחלט שייך לסגנון העיצוב הקלאסי, זה לא אומר שכל הבית עכשיו צריך להיות בסגנון קלאסי. לשילוב הזה של סגנונות שונים של ריהוט כמו למשל מערכת ישיבה לסלון בסגנון מודרני, לצד פינות אוכל עגולות בסגנון כפרי קוראים אקלקטיזם שמשמעותו- ערבוב של כל מיני סגנונות עיצוב. בית אקלקטי הוא בדרך כלל יותר מעניין ומיוחד מבית, שהולך על סגנון אחד ובעצם כל הבית נראה אותו דבר.

מה שפת העיצוב של הבית שלנו?

אין רק שפה אחת של עיצוב, יש כל מיני שפות. אבל אפשר לרכוש למשל פינות אוכל עגולות שיש להם סגנון מסוים אבל הן מתכתבות עם שאר הבית.

ההתכתבות צריכה להיות ברמה של חומרים, עיבוד, מרקמים וגוון. כאשר יש מכנה משות, כלשהו- משפת העיצוב, הוא יראה אחדי וזורם והרמוני.

בחירה של פינות אוכל עגולות הרבה פעמים צריכה להיעשות בהתייעצות עם המעצב עצמו, אין מישהו שמבין יותר ממנו איזו פינת אוכל הכי תתאים גם לצרכים שלכם וגם לבית המסוים שלכם ולכן כדי לפנות אל מקום המתמחה בריהוט יוקרתי כגון פינות אוכל מעוצבות לבית.

התחברו לפינת האוכל

חשוב מאוד שבבחירה של פינות אוכל עגולות, תבחרו בסופו של דבר בפינת אוכל שאתם באמת מרגישים שהתחברתם לשפת העיצוב שלה, וכמובן תשמחו שהיא תשרת אתכם.

אל תהיו מושפעים בלי יכולת להרגיש שאתם באמת רוצים שזו תהיה פינת האוכל שלכם. גשו אל חנות רהיטי יוקרה. שבו על הכיסאות, וודאו שזה נוח לכם. שהשולחן מספיק גדול ורחב, או מתאים "למידות" של הבית שלכם ורק כך תוכלו לעשות בחירה נכונה.

ראו גם: מזנון לבןפינות אוכל

פינת אוכל עגולה

מאמרים נוספים