מערכות ישיבה יוקרתיות

אז מה זה בעצם הסלון הזה שאנחנו מדברים עליו וקוראים לו בעוד שמות כמו חדר אורחים, ישיבה ועוד. זהו בעצם המקום בו כל בני המשפחה יושבים מעת לעת יחד, וזה צריך להיות נעים מאוד.

מה שיוצר את הנעימות הזו, זה לא רק היחסים בין בני המשפחה, אלא שלנוכחות של מערכות ישיבה יוקרתיות יש משמעות והשלכה על הישיבה המשותפת.

אם בני הבית לא מתחברים למערכות ישיבה יוקרתיות שהעיצוב שלהם, סותר לחלוטין את הטעם האישי שלהם, דעו לכם שיהיה להם קשה לשבת שם, ולמרות שזה ביחד, זה יכול להסתיים בסוף לחוד.

כאשר הולכים לרכוש פינות ישיבה יוקרתיות צריך לחשוב על כך שהן מיועדות לכלל בני המשפחה, והן צריכות למצוא חן בעיני כולם ומה שבטוח- לא לעורר התנגדויות.

אם יודעים לבחור מקום כמו למשל גלריה ארט שיש בה מערכות ישיבה יוקרתיות שעושות ברק בעיניים, אז כנראה שזה גם מה שבני המשפחה יכולים להרגיש כאשר הם ישבו שם.

מערכות ישיבה יוקרתיות מעור

עור זה חומר גלם יקר וכל מה שעשוי ממנו אמור לשדר יוקרה. מערכות ישיבה יוקרתיות מעור עשויות להיות מעורות כמו ג'ימס או USED (אבל אותם קשה יותר לנקות). מערכות ישיבה יוקרתיות אמורות להיות מרופדות בבדים או בעור מאוד מובחר, ואנחנו מדברים על בדי ריפוד של החברות הכי מובילות בארץ.

נכון שיש גם ליין של בדי ריפוד לא ממש יקרים, אבל זה לא ייתן לכם מערכות ישיבה יוקרתיות ולכן, מראש מעצב הרהיטים כמו למשל איציק פטל רוכש את חומרי הגלם שלו ובכלל זה אריגים לפינות ישיבה יוקרתיות, רק בחרות העלית המובחרות של בדי הריפוד.

המאפיינים של מערכות ישיבה מעור יהיה המראה היוקרתי, הגימור המוקפד וניתן יהיה לראות עליהן שהושקעה בהן בחירה של עור איכותי ומשובח ושהעבודה עליהן היא ביד אמן.

מדובר על ספות ארוכות מחומרי גלם משובחים, כאשר העיצוב מתכתב יחד עם מבנה ועיצוב הספה והכול משדר יוקרה, אצילות והרגשה שלא ראית מערכות ישיבה יוקרתיות כאלה קודם. זה מה שעושה אותן כל כך מיוחדות.

מערכות ישיבה יוקרתיות- זה פינוק

מערכות ישיבה יוקרתיות יכולות להיות מתאימות לכל מיני סגנונות ובעצם להוות הכוכב המרכזי בבית. הן יכולות להתאים לסגנון עיצוב מודרני, כפרי, קלאסי ועוד.

הדבר החשוב במערכות ישיבה יוקרתיות, זה שרואים את ההשקעה עליהן, המראה שלהן מעורר תחושת כבוד, כי זוהי יצירה מעשה ידי אמן.

כל עיצוב צריך לקבל את הטאץ' המיוחד של מעצב הרהיטים, כאשר מדובר במערכות ישיבה יוקרתיות, יש משמעות לזה כי צריך גם לבחור את הבדים או האריגים הנכונים לעיצוב המסוים הזה של מערכות ישיבה יוקרתיות, אבל גם לא להתפשר.

מעצב רהיטים כמו למשל איציק פטל מציגים בגלריה ארט את המילה האחרונה בתחום בדי הריפוד והעור, ומהווים בעצם את המראה החדש, המסוגנן, את אנינות הטעם ואת העיצוב שמגולם במערכות ישיבה יוקרתיות.

ראו עוד כאן: סלונים מעוצביםפינות אוכלמזנון לבן

מערכות ישיבה יוקרתיות

מאמרים נוספים