מערכות ישיבה מעור – יוקרתי ויפה!

עור הוא אחד החומרים הכי יוקרתיים ויפים מהם מכינים מערכות ישיבה מעור.

מאז ומתמיד נעשו פריטים איכותיים לבית, ויש לציין כי לשימוש בעור בתעשיית הריהוט יש דרך ארוכה, מלווה בטרנדים, בחומרי גלם שונים- כולם מעור אך בעיבודים שונים ולכל תקופה יש את ספות העור שלה, שמייצגות כל אחת את המעצב שאחראי על יצירתה.

עם ספות עור תמיד אפשר להפתיע בגוונים חדשים, בעיבודים שונים של החומר, ולכן תמיד יתקבלו מערכות ישיבה מעור שונות זו מזו, כאשר כל אחת משדרת משהו אחר ברמה של סגנון ועיצוב.

עור פראי או אלגנטי- מערכות ישיבה מעור

לעור בדרך כלל, יש מראה פראי. הוא חומר טבעי והטקסטורה שלו גם אחרי עיבוד יכולה להיות מאוד פראית וטבעית, כאילו הוא גדל על עץ.... ומצד שני יש עיבוד מסוים שעשוי להעניק לו ברק ואז הוא נראה כמו הדבר הכי יוקרתי שיש.

הטיפול, העיבוד ובחירת חומר הגלם הוא מה שבסופו של דבר יתרום למראה של מערכות ישיבה מעור, זה עוד לפני שהמעצב בוחר את דגם הספה או מערכות הישיבה. לעור עצמו יש כבר איזה מסר ואם המעצב הולך עם המסר הזה ומעמיק אותו, אז מדובר על יצירת מופת של מערכות ישיבה מעור.

מערכות ישיבה מעור- מאז ומתמיד

גם בזמן העתיק היה שימוש נרחב בתעשיית העור בתפירה וריפוד של יריעות עור לתעשיית הרהיטים. מעור היו עושים משטחים לשולחנות כתיבה עתיקים, סקרטרים, והיו גם כיסאות שרופדו בעור משובח וכורסאות בעיצובים יכולים שנעשו כולם מעור.

מערכות ישיבה מעור מכניסות נוכחות מאוד חזקה הביתה. מדובר על יוקרה אבל גם על חדשנות שכן, מערכות ישיבה מעור שמעוצבות היום, יכולות להכיל כמה וכמה מושבים בגוונים שונים, וגם כאלה הנפתחים ומאפשרים ישיבה נוחה מול הטלוויזיה ועוד.

מערכות ישיבה מעור- לשנים רבות

מערכות ישיבה מעור הן מוצר יוקרתי, בעיקר אם הן נרכשות במקום המציע רהיטי יוקרה כגון גלריה ארט, כאשר כל אחת מהמערכות הללו נעשית באופן בלעדי ע"י המעצב איציק פטל ולכל אחת העיצוב המיוחד שלה.

אפשר לראות בגלריה ארט מערכות ישיבה בעור בצבע אוף ווייט ועד לצבע שחור עם עור וברק, משהו שמשדר יוקרה ושלמות אך יחד עם זאת ממש מזמין לשבת בנוח.

מערכות ישיבה מעור הן אלמנט שהגוף מתחבר אליו בקלות ובטבעיות, ואפשר לשקוע בהן ויחד עם זאת לחוש יציבים ונשענים בנוחות רבה, כאילו מישהו הנדס אותם ארגונומית הכי מתאימים לגוף האדם.

שיטות עיבוד עור- מערכות ישיבה מעור

המגוון של שיטות העיבוד של עור, שימוש בעור הפוך, שיטות צביעה של עורות וטכניקות ליצירת מראות עור שונים, הופך את אגף מערכות ישיבה מעור בגלריה ארט, למסע בזמן העור. תוכלו לחזות במגוון של עיצובים שישאירו אתכם פעורי פה. הבעיה תהיה גדולה מאוד אם תצטרכו לבחור, כי בגלריה ארט, כל מערכות ישיבה מעור הן יצירות מופת מושלמות אחת אחת.

מערכות ישיבה מעור

מאמרים נוספים