ספת פוף מעור

ספות עור

ספות עור - הקטלוג שלנו

ספות עור - יוקרה ועיצוב 

לספות מעור יש המון יתרונות. זה מתחיל מזה שלספות מעור יש תדמית מאוד יוקרתית והן משדרות סטטוס. הן באמת הפכו לסמל סטטוס בעיקר אם הן מעוצבות בהזמנה מיוחדת ולא עוד ספות מעור בפס ייצור מסין.

ההבדל בין ספות מעור לספות מחומר דמוי עור או ספות רביצה, הוא כמו שמים וארץ. בקלות אפשר להבחין בזילות ובנחיתות של ספות שמתיימרות להיות ספות מעור, אבל המראה המחריד הזה לא שייך רק לספות שמתחזה לספות מעור אלא גם לספות מעור שנקנו מפס ייצור בסין.

העור לא באיכות, הצבע מזעזע. העיבוד לא נכון, התפירה של הספות עקומה, ובטח גם הריפוד נחות. ספות מעור כזו זה דבר שבקושי יכול להחזיק מעמד שנה עד שהן יתחילן לשקוע לתהומות הרצפה ולא תמצא מנוח עד שהן יתפרקו לגמרי.

ספות מעור או ספות עם חור?

מה לעשות שהישראלים חסרי הטעם, אוהבים לפעמים את כל מה שיש לשכן שלהם, אבל אין להם כסף כמו לשכן לקנות את הכי טוב, אז הם הולכים על ספות מעור מתוצרת סין, בסגנון הכי מכוער שיש ותוך חודש זו לא תהיה ספות מעור אלא ספות עם חור...

כדי לרכוש ספות מעור לבית, צריך להבין בסוגי עורות, בסוגי עיבוד, מאין הגיע העור הזה, איך הוא עובד? מה המרקם שלו ואיך הוא נתפר.

ספות מעור איכותיות אפשר להזמין בגלריה ארט אצל איציק פטל מעצב על לרהיטים מעוצבים שיודע לעשות בית ספר לעור ויודע איך לבחור אותו, לאיזה דוגמה של ספה הוא מתאים וגם בוחר את העור שמחזיק מעמד הכי הרבה זמן, כי ספות מעור זה ספות לכל החיים.

איך שומרים על ספות מעור?

  • ראשית חשוב מאוד לא להציב את הספות קרוב למקור של אור, בין אם זה שמש או מנורות, כדי שהן לא ידהו.
  • אסור להניח את הספות בקרבה של מקורות חימום כמו תנורים וכד'.
  • צריך לשמור על לחות בחדר בו יש פריט ריהוט מעור. הלחות צריכה להיות כ-70% אם היא תרד מכך, ספות מעור בחדר כזה יתחילו לסבול מחוסר לחות ולהתייבש. זה מתבטא בכך שהן נסדקת.
  • אם מדובר על ספות מעור בצבע בהיר רצוי לשמור שלא ישפכו עליהן דברים, וגם לא חפצים או בדים שדוהה מהם צבע. קשה מאוד עד בלתי ניתן להעלים כתבי צבע מעור.
  • כדי לנגב אבק מספות מעור, משתמשים במטלית רגילה טבולה במעט מים. אפר גם להשתמש עם סבון רגיל וחלילה לא עם שום תכשיר ניקוי שעלול להוריד את הצבע של הספות.
  • שטח פני העור מלא בנקבוביות זעירות שלא רואים אותן, אבל הן קיימות לכן. שאיבת אבק מהספות, מאפשר להן לנשום וכך העור נשמר ליותר זמן.
  • אם חלילה מצאתם כתם עובש על ספות מעור, יש לנקות את הכתם עם תמיסה המורכבת ממים ואלכוהול. אם מדובר בספות מעור ברמה נמוכה,ייתכן כי האלכוהול יסיר מהן קצת צבע, לכן רצוי לנסות ראשית במקום צדדי ובלתי גלוי.
  • סימנים של טוש או עט, מנקים על ספות מעור באמצעות לא פחות ולא יותר, ספריי לשיער.
  • סימני שומן או שמן מנקים עם מטלית יבשה, לאחר מכן שופכים על הכתם טאלק או קורנפלור לכמה שעות כדי שהשומן ייספג.
  • מסטיק על ספות מעור- מניחים עליו קוביות קרח כדי שיקפא ואז יהיה אפשר לגרד אותו בעדינות.

אם אתם מחפשים ספות מעור, חשוב שתקנו אותם הישר מחנות של מעצב רהיטים שיודע ומבין גם במידות הנכונות ובמבנה של ספות מעור. אצלנו תוכלו למצוא מספר רב של ספות מעור. כמו כן, ניתן למצוא קונזולות לסלון, ספריות בהתאמה אישית ועוד.

לקבלת הצעת מחיר - למוצר המבוקש
לחצו על איקון הווטסאפ

או השאירו פרטים ונחזור אליכם