סלונים מעוצבים לבית

יש אנשים שחיים את החלום בסלונים מעוצבים אצלם בבית ויש שלא. המגמה להחליף סלון נובעת מכמה סיבות וחגים זה עיתוי מעולה להחליף את הסלון לפני שיגיע החורף, כדי שיהיה לנו על מה להתפרקד עוד לפני דפיקות הגשם בחלון...

ועד כמה שזה נשמע דרמטי מדי יש סלונים מעוצבים שמסוגלים לגרום לדפיקות לב מעוצבות, רק מההפתעה שעשה לנו המעצב. שילוב של דוגמה חד פעמית ומיוחדת במינה, עם אריג במרקם וצבע שאיש לא חלם וחלוקה של מושבים מאוחדים או סמוכים זה לזה בדוגמה מרהיבה.

סלונים מעוצבים זו בהחלט אומנות לשמה, ומי שגולש באתר של ארט גלריה לריהוט, ובוחן את מערכות הסלונים המעוצבים שלהם, יתקשה להתאפק יש לומר בוודאות לא להגיע לשם בזמן הקרוב ולהכניס לסלון שלו את החלום הזה.

בית זה סוג של חלום- סלונים מעוצבים

בית הוא לא רק המקום בו אנו מעבירים את רוב הזמן שלנו, בית הוא סוג של חלום.

זה מתחיל מהבחירה של הבית המסוים, במיקום המסוים ובעיצוב הבית בדיוק כמו שאנחנו אוהבים. ואז אנחנו מחליטים ומרגישים על מה הכי נוח לנו לשבת, לאכול, לנוח, ליד מה נרצה לקרוא את הספר שלנו, לצפות בטלוויזיה. איזו סביבת חיים אנו רוצים לעצב סביבנו כדי להרגיש בדיוק כמו שאנחנו רוצים להרגיש, שלמים ונינוחים.

הסלון במובן הזה הוא מרכז הבית ויש לו כל מיני שימושים. מלבד אזור הרביצה והצפייה בטלוויזיה של כל המשפחה והרבה פעמים "הפרלמנט" הביתי, הוא גם מקום אירוח ולכן יש לשים לב ממה בדיוק מורכב המקום המיוחד הזה.

סלונים מעוצבים יהפכו את הסלון שלכם למקום שמזוהה עם הטעם האישי שלכם וישקף את מה שאתם רוצים בחיים הפרטיים שלכם.

סלונים מעוצבים מבית גלריה ארט

בשנות החמישים חגג בד הקטיפה כמעט בכל ספה בסלון, היום הוא עושה קאמבק עצום במרקם יותר מודרני וחדשני (פחות כבד מבדי הקטיפה של פעם) ויש היום סלונים מעוצבים בבד קטיפה שמאדירים כל ספה לרמה של פאר והידור יחד עם אסתטיקה ואיפוק נכונים.

יש ספות בד קטיפה בצבע ירוק דשא, חום בהיר, קרם ועוד חלקם עם ברק שמעניק את היוקרתיות וההידור של כל הספות בסלונים מעוצבים מבית גלריה ארט.

ויש שזלונגים, ספות TV, ספות רביצה משולבות בכריות שמככבות על הספה או במבנה הספה עצמו.

אם אתם רוצים לחדש את הבית, אין ספק שהחגים עושים חשק לשינוי ואין כמו סלונים מעוצבים לחדש את הבית ולהכניס לאווירה משהו שעושה טוב על הנשמה.

סלונים מעוצבים- זה לא רק רהיט

סלונים בכל בית (למרות שלכל ילד היום יש חדר) היו ועודם מקום מרכזי ומשפחתי בכל בית. סלונים מעוצבים, שנקנו באהבה מתוך שיקולי נוחות, טעם אישי ומהווים בחירה נכונה, עושים לאנשים החיים עליהם ולידם הרגשה טובה, כי הם לחלוטין מבטאים את סגנון, הרגלי וצורת החיים שלהם.

סלונים מעוצבים עשויים מחומרי הגלם הכי חדשניים, איכותיים ומאריגים מיוחדים במינם שהופכים על ספה לנקודה הכי שווה בבית. סלונים מעוצבים משיגים רק בחנות אשר מספקת רהיטי מעצבים ברמה גבוהה ובגימור מעולה המתאים לכל בית...

ספריות בהזמנה אישית

מאמרים נוספים