סלונים מעוצבים

סלון או בשמו האחר- חדר האורחים הוא אפשר לומר חלון הראווה של כל בית. הוא מקבל את פני בני המשפחה והאורחים, הוא מייצג את הסגנון השולט בבית, וממנו נגזרים כל שאר המוטיבים בשאר החללים.

הסלון הוא  נותן הטון, הוא המקום בו אפשר להתפרע עם הדמיון, לעצב חדר אורחים עם חותמת אישית, שמייצר אווירה והשראה, שגורם למשפחה להרגיש חום ואהבה וגורם לאורחים להרגיש שהם הגיעו למקום מיוחד שכיף לשבת בו ונוח לשבת על הספות שלו או על הכורסאות, ושמרגישים שבעלי הבית השקיעו בבחירת הסלון הזה שבוודאי שייך לקטגוריה של סלונים מעוצבים.

סלונים מעוצבים לכל סגנון

סלונים מעוצבים מכילים אין סוף מסרים סמויים. הם יכולים לכלול ספה וכורסאות או רק ספה. הבחירה המוקפדת תהיה החל מבד הריפוד ועד למבנה השלד, הדגם, העיצוב. יש בהם סממנים המשייכים אותם לסגנון מסוים של סלונים מעוצבים, וחלקם יכול להתאים לכל סגנון באשר הוא. כאשר מדובר בהתאמה מוחלטת של סלונים מעוצבים לסגנון הקיים, אפשר למצוא סלונים מעוצבים שהם יותר מודרניים, או יותר כפריים, או בסגנון סולידי מאופק, או מתאימים לסגנון של בית בקו של הייטק.

אבל האמת הכי גדולה היא שסלונים מעוצבים הם קודם כל משובחים גם מבחינת חומרי הגלם, וגם בייחוד העיצוב שלהם. יש הקפדה יתרה על שילובים, עיבוד השלד, מבנה הכורסא, גימור והקפדה על הפרטים הקטנים שגורמים לכורסאות הללו, לא להיות עוד כורסאות אלא בפירוש כורסאות מעוצבות.

סלונים מעוצבים- מעשה ידי אמן

סלונים מעוצבים לא חייבים לחרוג מתחום הדמיון ולהיות ביזאריות, כאשר אנו אומרים סלונים מעוצבים, אנו מתכוונים לזה שיש בהן איזה שהיא אמירה כמו תמונה, כמו פסל. הן מצליחות לייצר נוכחות חזקה, ליצור השראה ולגרום למביט עליהן לחוש נוחות וחמימות.

יש פה התייחסות שונה לשימושיות מצד אחד מדובר על פריט ריהוט מאוד שימושי של ספה וכורסאות או רק ספה, ומצד שני בעיצוב נכון ומדויק עם השראה ודמיון, וגם כישרון ויכולת של נגר אומן, אפשר לייצר סלונים מעוצבים מלאי השראה שניצבים בכל חדר אורחים כמו מומנטום נצחי, אלמנט קסום שמשרה השראה ויוצר אווירה בחדר האורחים.

רק נגר אומן שיודע לדבר עם חומרי הגלם בשפה מלאת השראה, ויש לו רעיונות שמתבטאים בעיבוד חומרים ושילוב שמייצרים ליין מיוחד של סלונים מעוצבים, יכול לגרום לכך שספה אחת מעוצבת בחדר האורחים עושה בעצם את כל האווירה בבית.

סלונים מעוצבים- אחד מכל אחד

יש אנשים שבשום פנים ואופן לא מוכנים להכניס לבית שלהם סלונים כמו שיש אצל כולם. הם לא רוצים את אותם סלונים, את אותו מטח הם לא רוצים שום דבר שיש לאחרים, הם רוצים משהו מיוחד והם רוצים שזה יהיה לפי הטעם שלהם.

אפשר בהחלט לפנות לנגר אומן שמומחיותו היא ליצור רהיטים בהזמנה מיוחדת ולהזמין סלון מעוצב. בכל גלריה לריהוט יש חדר תצוגה קטנה או אלבום עם תמונות של סלונים מעוצבים, אפשר לבחור דגם מסוים ולבקש שינוי כלשהו, להתאים לו ריפוד אחר וכך ליצור את הסלון המיוחד שלכם, מתוך תצוגה של סלונים מעוצבים.

פינות אוכל סלונים מעוצבים

מאמרים נוספים