פינות אוכל מעוצבות בגלריה ארט

בגלריה ארט יש מבחר של פינות אוכל מעוצבות, ייחודיות ומרשימות ומאמר זה יציג כמה מהן.

  • כל מי שרוצה להרגיש קצת באמריקה, יכול לרכוש שולחן אגוז אמריקאי, עם רגלי ברזל שחור. טוב אז בואו נדבר על השילוב. האם מישהו חשב קודם לקחת עץ אגוז אמריקאי עבה ומשובח ובמקום רגלי עץ אגוז כמתבקש, לשלב הו רגלי ברזל שחור התוצאה היא כל כך מרשימה ומיוחדת, כל מה שהיה צריך זה לחשוב קצת אחרת וזה כנראה קרה.
  • איציק פטל המעצב יודע לקחת חומרים ולהפוך אותם למשהו אחר. ברזל זה לא חומר גם חדש. אבל כאשר אתה לוקח אותו ומלטש אותו לפלטה דקה שחורה והופך את זה לפריט מדהים בקטגוריית פינות אוכל מעוצבות, אני לא מכירה מישהו שיתנגד שזה יעמוד לו בפינת האוכל.
  • שולחן אלון רגל איקס. איקס מסתבר זה לא רק איקס מיקס דיקס, אלא רגל מברזל מגולוון של שולחן אלון, פריט יפהפייה בקטלוג פינות מעוצבות של גלריה ארט רהיטי יוקרה.

שולחן אלון רגל פירמידה לבנה. זהו שולחן הבנוי מפלטה עבה של עץ אלון אבל באמצע, יש לו רגל עבה אחת וצוותו אליו – כיסאות-כורסאות קטנות בצבע לבן. עכשיו בואו נאמר ככה, הפשטות והגאונות זועקת מכל פריט בגלריה ארט. שולחן האוכל הזה כל כך פשוט וגאוני שאם איינשטיין היה חי הוא היה כותב עליו את הנוסחה של תורת היחסות…

  • שולחן אוכל פחם גרפיט. במסגרת קטגוריה של פינות אוכל מעוצבות, תמצאו שולחן אוכל פחם גרפיט. זה שולחן עשוי מעץ שעבר השחמה מכוונת. יש בו משהו כל כך הדור ודרמטי, שהוא מתאים לחלל מודרני או חלל מעוצב בסגנון הייטק. הרקע עליו הצטלם השולחן הזה הוא לבן, אבל הוא גם יכול להיות דרמטי ומרשים כמו שהוא גם על רקעי בגוון אחר. לשולחן זה לא צריך להוסיף שום קישוט הוא פשוט מונומנט נדיר.
  • שולחן מרובע פורניר אלון, הוא משהו שלקוח כבר מתקופות אחרות. אבל החידוש הוא בעובי הפלטה, בגוון וכמובן בצורת העיבוד. שולחן פורניר אלון הוא שולחן קלאסי שיכול להתאים לכל בית בסגנון כפרי, טוסקנה, סקנדינבי וגם מודרני. פריט פשוט ונכון בקטגוריה של פינות אוכל מעוצבות.
  • שולחן אוכל בטון פלדה, זה אולי הדבר הכי היפסטרי אבל מהצד החיובי של שולחן אוכל שמביא את כל האורבניות וממקד אותה בפינת אוכל מגניבה ברמות שקשה לתאר. האם מישהו חשב פעם לאכול על שולחן אוכל שעשוי מבטון. אם כך, זה קורה! גלריה ארט מציגה את שיא השיאים שלה האורבניות בשולחן אוכל עצום ממדים (אבל אפשר להזמין ממנו בכל גודל. הבטון הוא בעובי של 3 ס"מ מלוטש ומעובד בצורה מפתיעה, הפלטה מונחת על רגלי ברזל.

אחת ההצעות של פינות אוכל מעוצבות שגורמות לך לדעת שעוד לא ראית הכול בחיים, ושהבטון הוא לא הגבול…

ראו גם: מזנון לבן