פינות אוכל מעוצבות

קשה מאוד להסביר מה זה משהו מעוצב, כמו למשל פינות אוכל מעוצבות. אי אפשר לשים את האצבע על הדבר שהופך אותן לפינות אוכל מעוצבות, אבל זה מה שהן משדרות.

עיצוב מושפע מכל מיני ז'אנרים שמושפעים מכל מיני תנועות של עיצוב בתקופות שונות. מעצב רהיטים כמו למשל נגר אומן שיש לו ראייה עיצובית ושהעולם הפנימי שלו מלא ועשיר בתוכן, הוא בדיוק מי שיכול לעצב פינות אוכל מעוצבות.

כל אדם שעוסק במלאכה שדרוש בה עיצוב, בעצם מערב לא רק ידע טכני (כמו נגרות למשל) אלא יודע לקחת את הידע הטכני ולשלב אותו עם עיצוב שאמור להתפרץ אצלו, כמו שצייר מצייר תמונה.

הרבה פעמים נגרים אומנים שעושים פינות אוכל מעוצבות, לא יודעים להסביר למה הם עשו את מה שהם עשו וזה בהחלט קשור למצב הרוח בו הם היו שרויים, משהו כמו כתיבת ספר או שיר, הייתה להם השראה ומה שיצא מה זה פינות אוכל מעוצבות מושלמות.

פינות אוכל מעוצבות- יפה ונוח

נגרות זו אומנות שאפשר לקחת אותה מאוד רחוק. זו אומנות שימושית שיכולה לייצר פריטי ריהוט בנאליים של פס ייצור חסר כל דמיון אבל עם יכולת שיווק. כאשר מדברים על פינות אוכל מעוצבות אנחנו מדברים על מגע ידו של הנגר האומן שהופך את העץ, ליצירה אומנותית כמעט. אין ספק שיש הבדל בין ארוחה על שולחן מודולרי וחסר כל עניין לבין ישיבה לארוחה בפינת אוכל מעוצבת שהופכת לחלק מהיופי של הקולינריה המעוצבת עליה.

אין ספק כי גם המפה היפה ביותר לא תוכל להסתיר כיעור של פינת אוכל מיושנת וחסרת צורה. לפעמים זה כל כך חשוב שתהיה פינת אוכל יפה, כי זה מוסיף גם לאוכל ואם נגזים, אפשר לומר זה מוסיף עוד טעם לטעם.

פינות אוכל מעוצבות דורשות יד טובה של מעצב רהיטים וגם השראה. סוג של אומנות שלוקחת את הטכניקה ומיישמת אותה ברהיט חד פעמי מעץ מיוחד, במרקם מיוחד בבחירה מאוד ספציפית מתוך ידיעה ברורה איזה סוג של פינות אוכל מעוצבות רוצים ליצור.

מעבר לעיצוב של פינות האוכל, חשוב מאוד שהכיסאות יהיו נוחים עם הנדסת אנוש מפותחת, כך שיושבי השולחן ייהנו מהארוחה ולא יחושו בגבם. כן- ישיבה ממושכת כמו לאורחה חייבת להיות מאוד נוחה וכאשר זה לא כך, זה פוגע בהנאה.

יושבים בפינות אוכל מעוצבות

התכנסות משפחתית יכולה לקרות הרבה פעמים לא דווקא על הספה בסלון אלא ליד שולחן האוכל, עוד פינה שבחרתם מתוך אלבום של פינות אוכל מעוצבות, שנעשתה במיוחד עבורכם בהתאמה ושדרוג אישיים.

בדרך כלל אנשים בוחרים בפינות אוכל מעוצבות לפי מספר האנשים שהם מארחים קבוע ליד השולחן והרבה פעמים, מלבד בני הבית יש גם אורחים שמגיעים לארוחה, ולכן הם צריכים פינת אוכל שיכולה להכיל את כל בני המשפחה והאורחים.

פינות אוכל מעוצבות לדוגמא כמו פינות אוכל עגולות עשויות מעץ משובח, בבחירה מדויקת של סוג עץ, מרקם ואפילו חתך. זה ידוע שכאשר גוזמים עצים ומכינים מהם סוגי עצים לתעשיית הרהיטים אין עץ הדומה למשהו ולכל קורת עץ יש את הד.נ.א. הפנימי שלה של ערוצים ומרקם וצבע המיוחדים לה. קורת עץ מיוחדת כזו יכולה להפוך לפינת אוכל מעוצבת מרהיבה ע"י נגר אומן שעושה פינות אוכל מעוצבות.

פינות אוכל מעוצבות

מאמרים נוספים