פינות אוכל עגולות – הבחירה רק שלכם

הן היו כאן בשנות השישים והשבעים. האייטיז שהיה חד, צבעוני, תוסס ומלא רוח נעורי, דחק אותן לקרן זווית והפך את פינות האוכל בכל בית ישראלי לשולחנות מרובעים הנפתחים משני הכיוונים ומציעים גם פתרון לכמה אורחים. הבית הישראלי אימץ את זה. זה נראה יותר מודרני, חדשני, המילה האחרונה בתחום פינות האוכל, אבל כמו שקורה לא אחת בתחום העיצוב, פינות אוכל עגולות הן עכשיו שיא אופנת הריהוט המיוחד, והן נמצאות כאן שלא על מנת לעזוב.

הן עשויות מכל מיני חומרים ובגלריה ארט הם מקבלות משמעות אחרת לגמרי, עובי אחר, מידות אחרות ואת המראה הכי משובח שיש.

למה פינות אוכל עגולות?

יש לציין כי כבר בעבר העתיק היה מי שאהב שולחנות אוכל עגולים. לא בטוח שהן שימשו כפינות אוכל, אבל אבירי השולחן העגול באמת ישבו סביב שולחן עגול...

יש משהו מאוד מקרב ומאחד בשולחן עגול, ואם מדובר בפינות אוכל עגולות, אז ברור שאם אתם יושבים לאכול ארוחת ערב עם המשפחה ויש לכם גם אורחים, אין מצב שמישהו לא יראה עוד מישהו. כולם יחד בעיגול אחד שמייצג בהרבה מאוד אמונות: שלמות, אלוהות ואין סופיות.

פינות אוכל עגולות מזמינות את היושבים סביבן להיות קרובים לכולם, אין ניתוק ומרחק בין היושבים ליד השולחן כמו שעלול לקרות אם יושבים ליד פינות אוכל מרובעת ואולי זו הסיבה שפינות אוכל עגולות עושות קאמבק דווקא בעידן הדיגיטלי שהכול אצלו כמעט מרובע, מחשב, סמארטפון ועוד.

פינות אוכל עגולות- עץ וזכוכית

גלריה ארט של אמן העץ איציק פטל, מציעה פריטי ריהוט ייחודיים שלא תמצאו בשום מקום המשלבים בין חומרי גלם איכותיים ומפתיעים ברמת העיצוב המיוחדת שלהם.

רהיטים מעוצבים מבית גלריה ארט , אצלנו ניתן למצוא שולחן אוכל עגול העשוי מפלטה של זכוכית הנשענת על רגל שנקראת רגל אבירים, רגל עשויה מעץ גושני בעל צבע ומראה טבעי ממש כמו זו שהחזיקה את שולחנות האבירים הארוכים והאין סופיים במשתאות שאחרי מלחמות הדו-קרב...

תוכלו לבחור גם בשולחן עגול אשר הפלטה שלו עשויה מעץ גושני והוא נשען על רגל מתפצלת מנירוסטה, יצירת מופת מדהימה.

יש גם שולחן עגול סיכה, עם רגל אחת עבה עבה עגולה ומעליה פלטת עץ דקה, יחד נדמה שמדובר בפסל סביבתי יפהפה ולא בפינת אוכל עגולה.

פינות אוכל עגולות- תשומת לב לכל פרט

בגלריה ארט מעצב איציק פטל פינות אוכל עגולות מעץ מלא, פורניר וחומרים אחרים. הוא מעצב פינות אוכל חדשניות ומפתיעות אשר משלבות איכות ופונקציונליות.

פינות אוכל עגולות יכולות להיות הבחירה הכי נכונה לכל בית, שחשוב לו מסביב לאיזה שולחן הוא יושב עם המשפחה, ויש הבדל בין ישיבה ליד שולחן מלבני או מרובע לבין ישיבה ליד פינות אוכל עגולות.

פינות אוכל עגולות של גלריה ארט, הן הפתעה ואיכות ברמה שגורמת לנו לחשוב על מהו עיצוב יפה אך גם פונקציונאלי.

פינות אוכל עגולות

מאמרים נוספים