פינות אוכל עגולות

יש משהו באורח החיים המודרני שגורם לפינות האוכל בבתים של רובנו להישאר מיותמות.

שעות העבודה הארוכות עודף המשימות וגידול ילדים אינדיבידואליים, הפכו את משימת הישיבה המשותפת לארוחה לכמעט בלתי אפשרית. נסו לרכז ביום אחד בשבוע את כל המשפחה מסביב לשולחן ותגלו שבשביל זה אתם צריכים לעשות כמה טלפונים, לריב אתם שיחזרו בזמן הביתה, להזעיק את ראש המשפחה שיצא מהעבודה כבר, כי יש מחר עוד יום, ולכל אחד יהיו את כל התירוצים והתשובות בעולם מדוע הם לא יכולים להגיע ולשבת לאכול כולם יחד עם כל המשפחה.

בעידן המודרני הזה יש המון יתרונות, אבל הבית, המעוז, הביחד ספגו מהלומה קשה בתחרות על תשומת לבם של הילדים, תחומי העניין שלהם והעדיפויות שלהם. רובם מעדיפים להישאר עוד קצת אצל חברים מאשר להגיע לארוחה יחד עם כל המשפחה.

בימי שישי אגב זה קורה, אבל באמצע השבוע- כמעט ולא. העיסוקים, התחביבים, החוגים, העבודה, המשימות, ההשלמות והחובות דוחים את הישיבה סביב פינות אוכל עגולות או מרובעות או משושות שנותרות מיותמות עד יום שישי החגיגי.

גיבוש המשפחה סביב פינות אוכל עגולות

יש אין סוף יתרונות ידועים לישיבה המשותפת סביב פינות אוכל עגולות או אחרות בכל בית. הישיבה לכאורה הקלילה, הבלתי מחייבת עשויה להתגלות כמשמעותית ולעתים אף גורלית בעת שיחה או פטפוט בה פתאום מתברר משהו לא ידוע, נחשף סוד. סודות נחשפים סביב פינות אוכל עגולות…

הישיבה המשותפת היא לא רק לצרכי קולינריה, היא בהחלט כדי לספר, לחלוק ולשתף. משפחה שלא יושבת ביחד לאכול, ואין לה את הגיבוש הזה, היא לא מאחדת את המשפחה ועל הדרך מבררת מה קורה עם הילדים, צפויה להפתעות.

דווקא באווירה הנינוחה והבלתי מחייבת עולים וצפים דברים, ובהרבה סרטים טובים, הסצנה של הגילוי המפתיע על מי מבני המשפחה, אגב לעיסת ברוקולי היא תמונה ידועה כמעט בכל דרמה משפחתית משובחת.

לכן המציאו פינות אוכל עגולות, גם כדי שיהיה אפשר להושיב סביבן את המשפחה וגם כדי שהן יצטלמו בדרמות טובות…

אבירי פינות אוכל עגולות

שולחן עגול כמו הרבה דברים עגולים מסמל את האחדות. גם טבעת הנישואין אגב שחס וחלילה אם יהיה בה סדק או שבר (הנישואין בטוח עלולים לעלות על שרטון).

יש משהו בעגול הזה שמסמל שלמות ובעולם הרוחני יש לזה משמעות של שוויון. אין למטה ואין למעלה ביחס למרכז כולם שווים. העיגול הזה לא קשור רק לפינות אוכל עגולות. אנשים שרוצים לשבת ביחד עושים מעגל, זה מין סוג של הרמוניה אין סופית שאין לה קצה, יש לה עיגול שלם ומיוחד. פינות אוכל עגולות ביחד עם ריהוט משלים משלימים את עיצוב הבית ברמה היוקרתית והטובה ביותר.

מנדלות אגב על פי הבודהיזם מייצגות את האלוהים האין סופי, המושלם. ככה בדיוק אפשר להרגיש סביב פינות אוכל עגולות…

פינות אוכל עגולות משובחות

יש רהיטים זמניים ויש רהיטים נצחיים. מה שמשנה את העובדות הללו הם חומרי הגלם, שיטת העבודה וההקפדה לאורך כל תהליך הייצור. ככה זה כאשר מדברים על ריהוט יוקרתי מבית ארט גלריה.

בעצם אנחנו רוצים לדבר על פינות אוכל עגולות שיש בהן מימד אומנותי, בגלל בחירת העץ המיוחד, טכניקת העיבוד, עובי העץ וההקפדה על גימור, מה שהופך את פינות אוכל עגולות של ארט גלריה לשולחן העגול האופטימלי, ברמה של יצירה מדובר לא פחות מאשר במנדלה מקודשת…

ראו גם: מזנון לבן