פינות אוכל מעוצבות

פינות אוכל מעוצבות - הקטלוג שלנו

כמעצב רהיטים מנוסה, כאשר אני מעצב פינות אוכל כגון פינות אוכל מעץ מלא או מפורניר ושילובים של חומרים אחרים, מלבניות ומרובעות, חשוב לי ליצור פינות אוכל מעוצבות וחדשניות כל פעם מחדש תוך הקפדה על איכות ופונקציונליות מירבית של המוצר מבלי לפגוע במראהו. בראייתי, רהיטים מעוצבים כמו פינת האוכל היא אחת הנקודות החשובות ביותר בבית בו כל החושים מתמזגים בעת ובעונה אחת עם בארוחה משפחתית או כל אירוע קולינרי אחר ולכן, פינות אוכל מעוצבות כראוי, תורמת בצורה משמעותית לאוירה ולחוויה.

בשנים האחרונות פינות אוכל עגולות החלו לקבל משקל רב יותר וחשיבות גבוהה יותר גם בקרב אדריכלים ומעצבי פנים , מתוך ההבנה שמעבר לפריט ריהוט משלים בעיצוב הבית, יש לפינות אוכל מימד נוסף שנותן ערך מוסף למתרחש סביבה ולכן גם אני נותן דגש מיוחד כאשר אני מעצב את כל פינות האוכל מכל סוגי החומרים והצורות.

פינות אוכל מעוצבות הן מהחשובות ביותר בבית  

בני האדם הם יצור חברתי הנוהג להתקבץ בקבוצות משחר ימי ההיסטוריה. אך מבין כל העמים ישנו עם אחד היושב בארץ קטנה, ועם זה מצטיין ביותר באחד המנהגים אותם עושים בקבוצות. המנהג הנפלא הנפוץ כל כך בישראל ומוכר לכולנו ,נקרא האירוח. אין על הישראלים באירוח, ולא לחינם אנחנו גאים וידועים כאלופי האירוח.

יש האומרים שמנהג זה מקורו בעבר הרחוק, והתחיל בעצם כשהעם היהודי חי בגולה, ונהג להתקבץ בקהילות. חיי הקהילה הולידו מנהגים. וביחד עם מצוות גמילות חסדים ודאגה למזון לכל בני הקהילה נולד גם מנהג החגים המשותפים ומשם הלך והתפתח האירוח, שכיום כל כך דומיננטי בחיי התרבות והחברה בארץ ובכל משפחה.

האירוח הישראלי מגוון ועשיר, החל מאירוח משפחתי בחגים ובמועדים הרבים הבאים עלינו לטובה, לכל אורך השנה, וגם כמובן אירוח חברים ומכרים במגוון צורות כמו אירוח לקפה ועוגיות, אירוח לבירות וצפייה משותפת במשחק כדורגל, אירוח חברים בארוחות שישי ועוד. בקיצור, בישראל של היום, האירוח הפך למוסכמה חברתית שהכול מסכימים עליה ועוסקים בה.

למה חשוב להשקיע בעיצוב פינות אוכל?

בכל פעם שאתם מארחים אתם רוצים לייצר אוירה טובה ונעימה שתגרום לאורחים תחושת כייף ולשיחה לקלוח. ברוב הבתים, המקום הטבעי בו כולם בוחרים לשבת לכוס קפה של בוקר, או לארוחת הצהריים, לכוס יין שסוגרת את הערב, וכמובן גם לארח הוא פינות אוכל, לכן כדאי לתת תשומת לב בעת בחירת ועיצוב פינות אוכל, כי המקום הזה הוא מהחשובים בפינות הבית.

פינות אוכל הן המקום שאף פעם לא ריק, תמיד תוכלו למצוא מישהו מבני הבית מבלה בפינת האוכל, לכן כדאי שפינות האוכל יתאימו כמו כפפה ליד גם לבני הבית וגם לאירוח חברים, קרובים בני משפחה ומכרים.

איך בוחרים פינות אוכל מעוצבות?

כשהאירוח הוא ברמה גבוהה, הוא הנותן לאורחים הרגשה טובה, לכן מומלץ וכדאי ביותר שתהיינה בכל הבתים פינות אוכל מעוצבות המתאימות בצורה ובגודל וכמובן בעיצוב, לחלל האירוח הקיים. ישנם סוגים רבים של פינות אוכל מעוצבות, יש פינות אוכל מרובעות, ויש גם פינות אוכל עגולות. לכל סוג היתרונות והחסרונות שלו, אך כדאי להכיר אותם כדי שאפשר יהיה להתאים את הסוג הנכון ביותר לחלל האירוח שלכם.

מתי כדאי לבחור ולעצב פינות אוכל עגולות?

בדרך כלל ניתן לעצב פינות אוכל עגולות, באם חלל פינת האוכל הוא עגול, או באם הוא גדול דיו בכדי להכיל פינת אוכל עגולה מאחר והיתרון בעיצוב פינות אוכל עגולות הוא שניתן ביתר קלות להושיב יותר אורחים סביב שולחן עגול ללא תחושת צפיפות כשעדיין כל אחד מהם ירגיש בנוח.

מה חושבים מעצבים על פינות אוכל עגולות?

ניתן כמובן לפנות אל מעצב, המכיר את יתרונות פינות אוכל עגולות או מרובעות ויוכל בדרך כלל לייעץ על המתאים ביותר על פי צורת החלל הנתון וגם על פי צרכי הבית המשתנים. הפנייה למעצב מייצרת יתרונות נוספים. הוא מומחה במגוון החמרים וידע האם מתאים לכם פינת אוכל מעץ מלא, או מפורניר או משילובים של חומרים אחרים, ביחד עם עיצוב הצורה והסגנון המתאים בנוסף המעצב יקפיד תמיד על איכות המוצר והפונקציונאליות המרבית שלו עבורכם ללא פגיעה בסגנון העיצוב שלו ובמראהו.

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר משקל וחשיבות גבוהה בבחירת פינות אוכל עגולות בקרב אדריכלים ומעצבי פנים. הסיבה הינה מחד הרצון בחדשנות, ומצד שני החזרה לישיבה במעגל, היא ישיבה במבנה קלאסי כנאמר, אין טוב משבת אחים גם יחד.

פינת אוכל עגולה – בית שכיף לחזור אליו

עיצוב הבית עלול להיתפס לעתים כתחום שטחי, שההתעסקות בו מיותרת, אולם האמת היא שזה כלל לא נכון. לעיצוב הבית שבו אנו חיים יש משמעות עמוקה לגבי מצבי הרוח שלנו, התחושות שלנו, המחשבות שלנו ואפילו הפרודוקטיביות והיעילות שלנו. אם אנחנו רוצים לחיות את אורח החיים האידאלי עבורנו, לעיצוב הבית שלנו יש השפעה לא קטנה על כך. נכון שלא לכולם יש את האפשרות לבצע שיפוץ מקיף בכל הבית ולעצב את כולו מחדש, אולם יש לנו אפשרות לשנות דברים קטנים, רהיטים מסוימים או להתמקד באזורים ספציפיים על מנת להפוך את הבית שלנו למקום שבאמת כיף לנו לחיות בו, ולחזור אליו בסוף היום. בעיקר בעונת החורף הקרירה, בה אנחנו נהנים להתכרבל בבית שעות נוספות, כדאי לדאוג שהוא יהיה באמת בית חם, שנרגיש בו עטופים ורגועים.

המקום שבו המפגשים קורים

בעיקר בקרב משפחות עם ילדים או בני נוער, פינת האוכל הפכה לאחד המקומות היחידים שבהם קורים כיום, בעידן הטכנולוגי שבו אנחנו חיים, מפגשים משפחתיים. הארוחות המשפחתיות מהוות הזדמנות להיפגש, לדבר, להסתכל בעיניים ובעיקר, לא לוותר על ההיכרות עם הילדים שלנו ועל התחזוקה של הקשר איתם. לכן, אם אתם צריכים לבחור אזור אחד בבית שאתם רוצים להשקיע בו ולהפוך אותו לחם ונעים יותר, אין ספק שפינת האוכל צריכה להיות בעדיפות עליונה. באופן מיוחד, רכישת פינת אוכל עגולה הפכה לבחירה פופולארית במיוחד בקרב משפחות רבות, שכבר מבינות שסביב שולחן עגול, קל יותר לנהל שיחה בגובה העיניים וליצור במסגרת הארוחות המשפחתיות רגעי קסם של חיבור אנושי. 

פינת אוכל עגולה במגוון עיצובים – רק תבחרו

עקב הביקוש הרב לשולחנות אוכל עגולים, ניתן כיום למצוא אין ספור סוגים של שולחנות כאלה – ואתם צריכים רק לבחור בהתאם לטעם האישי שלכם. פינת אוכל עגולה זכוכית יכולה לעזור לכם ליצור אווירה מודרנית ועיצוב מאוורר בפינת האוכל שלכם. גם שילוב של אלומיניום יתרום למראה מודרני כזה, וייתן תחושה של יוקרה. לעומת זאת, פינת אוכל עגולה מעץ תתרום למראה קלאסי במיוחד ותכניס לבית חום ותחושה של אינטימיות. מכיוון שבבתים רבים סועדים לעתים בפורום מצומצם, הכולל את בני המשפחה הגרעינית בלבד, ולעתים בפורום רחב הכולל את כל המשפחה המורחבת, ניתן להשיג פינת אוכל עגולה נפתחת שמאפשרת לארח אולם מותאמת לצורך היום יומי של בני הבית. בסופו של דבר, לא משנה באיזו פינת אוכל עגולה תבחרו, כל עוד לא תוותרו על הזמן המשפחתי שלכם.

לקבלת הצעת מחיר - למוצר המבוקש
לחצו על איקון הווטסאפ

או השאירו פרטים ונחזור אליכם