רהיטים מעוצבים- לא כמו אצל כולם!

יש אנשים שזריחה של שמש גורמת להם לשיר, לכתוב משהו, ויש כאלה שצוחקים. כן יש דבר כזה. לטבע יש כוח שמשפיע על כל אחד כמו שהוא מרגיש, מתחבר לזיכרונות שלו וגורם לכל אחד מבני האדם להרגיש משהו אחר. זה קשור אלינו וזה קשור לאסוציאציות שזה מעורר בתוכנו.

כך גם עיצוב. יש עיצוב שיכול לגרום לנו להרגיש לידו מיוחדים, לחפוץ בו בתשוקה כמו של אהבה, ויש כאלה שעיצוב עושה להם ניקיון בנשמה. כמו שאמרנו כל אחד מה שהוא מרגיש ואיך הוא מתחבר לזריחה של שמש, לעיצוב, לסרט לתערוכה. איך החומרים שמסביב גורמים לו להרגיש מיוחד, אחר, וזה החיבור הטבעי של כל אחד לעצמו ולסביבה.

כאשר אנחנו מדברים על עיצוב רהיטים בהזמנה, אנחנו בעצם נוגעים באומנות. אנחנו אומרים שעיצוב טוב הוא עיצוב שצריך להכין אותו לכל אחד לפי הד.נ.א. שלו ולא יכול להיות שכולם אוהבים את אותם פריטי ריהוט, כי לכל אחד צריכה להיות האג'נדה והעיצוב שהוא אוהב.

אנשים אוהבים רהיטים מעוצבים יפים!

לכאורה אפשר לומר שכל פריט עיצוב הוא מעוצב, אבל זה ממש לא ככה. רהיטים מעוצבים מדיפים איזה שהוא ניחוח של ייחוד. זה מתחיל מבחירת חומרי הגלם, שמבטיחים מראה שונה, אחר, גימור מושלם, איכות, עמידה בשחיקה, בלאי נמוך ועוד.

אבל חוץ מכל אלה רהיטים מעוצבים הם פרי נפשו ויצירתו של האיש "שמנגר" אותם ואם מדובר על רהיטים ישראלים כחול לבן, בטוח שיש שם איזה שהיא השפעה מאוד ישראלית מאוד נוגעת לכל אחד.

רהיטים מעוצבים עשויים מבדים ועורות המגיעים מחברות היבוא הכי טובות בארץ. העץ ממנו עושים את הרהיטים הוא עץ מלא, עץ מלא מודבק על פלטה, פורניר. תהליך שכולל צבע בתנור, שילוב של חומרים כמו נירוסטה, פליז, ברזל שחור, זכוכית ועוד.

רצון לחסוך, אבל היום, אחרי שאנשים נוסעים, ורואים לא רק במגזינים אלא גם אצל השכנים, הם רוצים גם.

מאחורי רהיטים מעוצבים יש אומנות ומחשבה

רהיטים מעוצבים הם רהיטים שנעשו מתוך איזה שהיא מחשבה או רעיון עיצובי. הם לא סתם עגולים או מרובעים או משושים. יש מאחוריהם רעיון וסגנון סדורים, וגם המרקם והחומרים שעוטפים אותם הם ממש לא כי זה היה בזול, אלא כי הבחירה דרשה שילוב של ריפוד כזה וכזה עם עץ כזה וכזה. כלומר רהיטים מעוצבים הם רהיטים מבחירה. יש הרבה מאוד אנשים שראו אפילו בסרט או בקטלוג איזה שידה עתיקה ורוצים בדיוק כמוה, כל מה שהם צריכים לעשות זה לגשת לאומן בעץ שיכין עבורם שידה יוקרתית בדיוק כמו שהם רוצים מהעץ הכי איכותי ובשיטת העבודה ברמה הכי גבוהה. רהיטים מעוצבים הם איכותיים ואין בהם שום פשרה זה ברור.

רהיטים מעוצבים- איכות, הקפדה ופרפקציוניזם!

הדבר הראשון שהכי מייחד רהיטים מעוצבים זו האיכות שלהם. מדובר על העץ הכי טוב שזה עץ מלא, כי זה הכי משובח והכי מלא... שימוש בתהליכים איכותיים כמו עבודת נמלים, עם הקפדה על כל שלב בתהליך הייצור ועל כל פרט עד ליצירת הפריט המושלם והאיכותי ביותר. כאשר אומרים רהיטים מעוצבים בין אם זה מערכות ישיבה, פינות אוכל או ריהוט משלים יודעים שמשלמים על איכות וטעם טוב וזה ממש לא דומה לייצור המוני.

מדובר כאמור בבדים ובעורות הכי איכותיים בשילוב חומרים מעניינים שמתכתבים נכון אחד עם השני עד ליצירה החדשה, לרהיט שנולד לעולם...

רהיטים מעוצבים

מאמרים נוספים