רהיטי יוקרה מבית גלריה ארט

השאלה מהי יוקרה היא לא בעיני המתבונן, אלא בעיניה של המציאות. יוקרה משתקפת בטעם טוב שחובר לחומרי גלם מיוחדים, לעיצוב מיוחד ואם אנחנו מדברים על רהיטי יוקרה הם מורכבים מכמה פרמטרים.

  • לא דומים לשום רהיטי יוקרה אחרים.

רהיטי יוקרה לא יכולים להיות דומים לשום רהיטי יוקרה אחרים. התואר יוקרה יוענק להם, גם אם יש עוד רהיטי יוקרה, וזה בזכות היוקרה שלהם ורק שלהם. עיצוב רהיטי יוקרה חייב לבוא מתוך תפיסה שאומנם מדובר בפינות אוכל או ספות, או שולחנות שנועדו לשימוש, אבל אנשים לא רוצים היום רק להשתמש, אלא גם ליהנות. העיצוב הפך להיות חלק גדול מהחיים שלנו ולכן רהיטי יוקרה, יהיו בדרך כלל מיוחדים ומעוצבים וכאלה שכל אחד ירצה אותם אצלו בבית.

  • רהיטי יוקרה – יש להם אמירה חדשה.

החוכמה ביצור ועיצוב רהיטי יוקרה, היא לא רק בשימוש של חומרי גלם מיוחדים או יקרים. יוקרה זה לא יקר, יוקרה זה סך כל מה שאתה רואה ברהיט למשל, שנותן לך הרגשה שהוא יוקרתי. כמובן שחומרי הגלם של הרהיט הזה חייבים להיות איכותיים, אחרת הוא לא יהיה רהיט יוקרה, אבל מעבר לזה הוא גם צריך להצביע איזה שהיא פרשנות או חדשנות בעיצוב, במראה, בשילוב של חומרים, בדגם, לייצר הפתעה.

  • רהיטי יוקרה – להשתמש בחומרים הכי טובים.

רהיטי יוקרה הם כמו ארוחת גורמה. אתה לא יכול לתת לאנשים לאכול פטריות מקופסה ולהגיד שזה גורמה. באותה מידה אי אפשר לייצר ספה מעץ שהוא לא עמיד ואיכותי לאורך שנים, כי במקרה של ספה למשל, זה פריט ריהוט שצריך להחזיק מעמד הרבה מאוד שנים, ולכן רהיטי יוקרה יצאו בליין של ספות חזקות, עמידות מעץ איכותי מסוגים שונים ובטח לא עץ נחות, וזה יהיה הפרמטר הראשון שעשוי להפוך את הספות הללו למשהו של רהיטי יוקרה.

  • רהיטי יוקרה – עיצוב מקורי ומיוחד.

רהיטי יוקרה לעולם לא יכולים להיות חיקוי של רהיט אחר. הם חייבים להביא את המקוריות והשפה שלהם. מעצב טוב יודע לקחת את אותם חומרי גלם שלוקח מעצב רהיטי יוקרה אחר, ולעצב כורסא שיש לה מראה הכי מיוחד שאין אותו היום. זוהי חדשנות, זה מוביל את מי שמחפש כורסה לדמיין את הכורסא הזו מונחת אצלו בסלון או בפינת העבודה שלו ועושה לו טוב. עיצוב מקורי ומיוחד הוא תנאי בל יעבור לכל דבר שקשור למשפחה של רהיטי יוקרה.

  • דברים טובים עולים כסף. אם אתם רוצים שיהיו לכם בבית רהיטי יוקרה יש לזה מחיר, והוא לא נמוך. וזה בגלל שרהיטי יוקרה קונים רק פעם בחיים וזה צריך להספיק לכם להרבה מאוד שנים. זה צריך להיות תמיד יפה, קלאסי עם איזה עיצוב נצחי שמתאים לכל סגנון בבית שלכם. רהיטי יוקרה חיים אתכם הרבה זמן. בין אם אתם מחפשים סלונים מעוצבים, פינות אוכל מעוצבות, כורסאות מעוצבות או כל ריהוט אחר. שזה מעוצב, זה יוקרתי זה הכי יפה שיש.