רהיטי מעצבים - ייחוד וסטייל יוצא דופן

בעבר העתיק כאשר שליט על, מלך או נסיך, רצה להזמין רהיטים לארמון שלו, הוא פנה לאדריכלים אשר עסקו גם בתחום הזה. הדגש על אדריכלות היה רב ובאמצעותה פיארו והאדירו כל חלל של איש חשוב. כמובן שכל הנושא של הריהוט הלך ביחד. האדריכל היה מורה לבעלי המקצוע המיומנים מה לעשות, ואלה גילפו ביד כל פרי וכל עלה החל בדלתות וכלה ברהיטים.

עם המהפכה התעשייתית במאה ה-18, כאשר בנושא של ייצור רהיטים השתתפו גם מכונות (לפחות בחלק מהתהליך), החלו גם האנשים שחיו בבתים ולא בארמונות להביט על סביבת המחייה שלהם ולנסות לפתח טעם אישי.

עיצוב הפנים החל להתפתח בעצם מהתודעה של בני האדם לסביבת החיים שלהם. חלקם בנו רהיטים איכותיים במו ידיהם שלא היו מביישים היום שום טייטל של רהיטי מעצבים.

ובכן- מדוע אם כך אנו משייכים ייצור רהיטים ביד לנישה של רהיטי מעצבים?

הסיבה הכי פשוטה היא שכאשר עושים דברים ביד, בעבודת יד, זה ניכר על התוצרת, כאשר אמן רהיטי מעצבים של פעם היה משקיע כמובן גם את הדמיון ואת תפיסת עולמו בעיצוב רהיטים גם למלכים ורוזנים וגם לפשוטי העם.

לא היה שום כיסא שדמה לכיסא אחר, וכל ספה הייתה מיוחדת במינה, וזה החוק הראשון שהופך רהיטי מעצבים למשובחים ביותר, כי הם ONE OF A KIND וזה בהחלט מתאים לאנשים שרואים בעצמם ייחוד שאין לאחרים.

רהיטי מעצבים ועיצוב פנים

תחום עיצוב הפנים התפתח כאמור לפני בערך 200 שנה מהאדריכלות. הוא לא עוסק בתכנון מבנים שלמים ובאורבניות אלא בתכנון ועיצוב חללים פנימיים של מבנים, בתים, דירות ועוד.

חלק חשוב בעיצוב פנים הוא הריהוט. בדרך כלל, כאשר אנשים פונים למעצב פנים או אדריכל הם יקנו רהיטי מעצבים, משום שהם רוצים לבחור את החלל ואת כל הפריטים שבתוכו שמתאימים לסביבת החיים שלהם.

דבר חשוב לומר הוא שרהיטי מעצבים, ככל שיהיו מעוצבים ומיוחדים, חייבים לענות גם על הצורך הפונקציונאלי של דיירי הבית. הם צריכים לשרת אותם בבחירת פינת האוכל, חדר האורחים, גודל וסוג המטבח ועוד.

מעצבי הרהיטים הטובים ביותר הם אלה שמשכילים לחבר בין אומנות לפונקציונאליות וליצור רהיטי מעצבים שימושיים אך גם מיוחדים ונאים למראה.

אנשים מיוחדים בוחרים ברהיטי מעצבים

אם אתם מקדישים זמן ומחשבה לסביבת החיים שלכם וחשוב לכם לחיות במקום שעושה לכם נעים וטוב, אין ספק כי אתם צריכים רהיטי מעצבים. אם אתם מתחברים לסגנון של כורסאות מעוצבות ובכלל לריהוט יוקרתי, אין ספק כי רהיטי מעצבים הם הבחירה המתאימה עבורכם.

רהיטי מעצבים זה כל מה שלא תמצאו בשום מקום אחר. אלה גם יצירות בוטיק המאפשרות לכם לחוות תפיסה ייחודית של ריהוט וחלל, קונספט חדשני של פינות אוכל, חדרי אורחים, חדרי שינה ועוד. רהיטי מעצבים בהחלט מגדירים אתכם כאנשים מיוחדים, שרוצים חיים מיוחדים וגם חשוב להם על איזה כורסא הם יושבים ורצוי שהיא תהיה של רהיטי מעצבים.

 

רהיטי מעצבים

מאמרים נוספים