ריהוט יוקרתי- פינות אוכל

לא סתם מנסים בשנים האחרונות להחזיר לסדר היום המשפחתי את ארוחת הערב המסורתית שהייתה נהוגה פעם בכל משפחה, לפני עידן ה-LCD כמובן.

הטלוויזיה איך לומר במילים פשוטות, נכנסה לכל בית ושינתה לחלוטין את סדרי ההתנהלות, ההתנהגות והחיים. אנשים שכחו מה זה לאכול ביחד, המשפחה מתפזרת לה לכל עבר, כל אחד לפינה שלו. אין אווירה משפחתית, אין את הביחד, אין את תחושת הכוח המשפחתית שמעניקה הישיבה המשותפת סביב שולחן האוכל, שיש לה משמעות הרבה יותר רחבה מאשר ארוחה משותפת. יש בזה חום, ואהבה, ותחושת גיבוש וקרבה, וליד שולחן האוכל הזה אגב, מתנהלות השיחות המשפחתיות, אלה שבעצם עושים מכל משפחה מה שהיא.

כאשר אתם הולכים לרכוש ריהוט יוקרתי לבית שלכם, כי אתם בכל זאת לא רוצים ללכת על הפשוט והזול (בסוף זה יוצא יקר), שימו לב לפינת האוכל שאתם רוכשים. היא חייבת להתאים במידות לא רק לחלל, אלא להיות נוחה ונעימה לכל שאר בני הבית שגם להם יש מה להגיד על שולחן האוכל שמהווה לא רק ריהוט יוקרתי, אלא מקור של גיבוש במשפחה.

לאכול ביחד מסביב לשולחן- ריהוט יוקרתי!

אחד התנאים לישיבה נוחה ביחד ולחוויה של ממש בארוחות משותפות, היא בחירה בפינת אוכל מזמינה ומאתגרת. ריהוט יוקרתי מיוחד, מקורי ובעל קריצה בהחלט יוכל לשנות לגמרי את סוגיית הארוחות אצלכם בבית, ולהושיב את כולם מסביב לשולחן אוכל מקטגוריה של ריהוט יוקרתי.

ריהוט יוקרתי אגב יכול לבוא לידי ביטוי בכל מיני אופנים. זה יכול להיות העיצוב, זה יכול להיות חומרי הגלם, השילוב ביניהם אבל מה שבטוח בשביל ריהוט יוקרתי לא מספיקים חומרי גלם טובים אלא שחייבים גם טאץ' ייחודי של מעצב ריהוט יוקרתי.

אחד הדברים שתצטרכו להחליט עליהם כאשר תלכו לרכוש פינות אוכל יוקרתיות מגלריה של ריהוט יוקרתי, היא להחליט אם אתם רוצים לשבת ליד שולחן עגול או שולחן מרובע או מלבני. האם זה יהיה מפורניר או משילוב של חומרים אחרים. בסופו של דבר שולחן האוכל שלכם צריך לעשות לכם תיאבון...

ריהוט יוקרתי- איך מבחינים?

  • הוא אף פעם לא ראה אצל מישהו אחר.
  • הוא עשוי מחומרי גלם איכותיים, או משילובים שלהם.
  • יש בו איזה אמירה ייחודית, שפה או דיבור אחר ומקורי.
  • אתם מרגישים נוח אתו, הוא לא צועק יוקרה, הוא אציל רוח.
  • הוא משתלב בכל סגנון ומיד נהייה הכוכב של הבית. אם זה ספה, שולחן אוכל, שולחן ועוד.
  • הוא מביא משהו אחר, אתם לא יודעים להסביר מה, אבל זה אחר.
  • חדשנות ופונקציונאליות בשילוב אופטימלי ומיוחד.
  • הרגשת נינוחות וחיבור מיידי לחומרים, לעיצוב ועוד.

אבירי שולחן האוכל העגול- ריהוט יוקרתי

זה היה שולחן האוכל הכי שימושי והכי רווח בשנות השישים והשבעים בכל בית בארץ, ועכשיו הוא עושה קאמבק רציני. שולחן האוכל העגול חוזר והוא עושה את זה ממש לא כדי ללכת.

יש היום ריהוט יוקרתי שמציע שולחנות עגולים מפורניר או מכל חומר איכותי אחר, בגדלים שונים כאשר כל משפחה כמובן יכולה לבחור לעצמה את העיצוב והגודל שהיא אוהבת. יש ריהוט יוקרתי שמציע שולחן אוכל עגול שנפתח לצדדים ומתאים את עצמו לשבתות ולחגים.

אין ספק כי יש משהו אחר בהרגשה כאשר יושבים לאכול מסביב לשולחן עגול של ריהוט יוקרתי, או כאשר יושבים ליד שולחן מרובע או מלבני. לא ברור למה אבל בעגול כולם ביחד, וזה קצת כמו מסביבה למדורה...

מי אמר ריהוט יוקרתי ולא קיבל אבירות מסביב לשולחן האוכל העגול...?

ראו גם: כורסאות מעוצבותמערכות ישיבה פינתיותפינות אוכל

ריהוט יוקרתי

מאמרים נוספים