מערכות ישיבה מעוצבות- מעצבות זיכרונות!

מערכות ישיבה מעוצבות זה לא  עוד סלון, זה לא  מסין וזה לא כמו שיש לשכן.

מה משפיע על אנשים ברכישת מערכות ישיבה מעוצבות זולות או יקרות.  ראשית נאמר שאין דבר כזה מערכות ישיבה מעוצבות זולות, אם הן מעוצבות ותיכף נסביר מה זה, הן לא יכולות להיות זולות.

מערכות ישיבה מעוצבות הן מערכת ישיבה שנעשתה ע"י מעצב אומן, אחד שיש לו מה לומר על העיצוב ושזה בא לידי ביטוי בליין פריטי הריהוט שהוא מעצב וגם במערכות ישיבה מעוצבות.

הוא מדבר בשפה של אריג, צורה, צבע ומרקם. הוא לא סתם לוקח איזה בד ומעצב איזה ספה. מאחורי כל מערכות ישיבה מעוצבות שלו יש לו איזה דיבור של עיצוב, חיבור בין חומרים, השפעות וכו'.

אם אתם מתחברים אל מערכות ישיבה מעוצבות מבדים או מעורות, או מכל חומר אחר, זה גם בגלל העיצוב המעולה שמדבר אליכם אבל לפעמים זה גם בגלל שיש עוד משהו שמסתתר בין הכריות של הספה הזו, ואתם לא תמיד מודעים לזה אבל קוראים לזה זיכרונות.

בית כמו בבית אבא-מערכות ישיבה מעוצבות

הרבה אנשים מפתחים את הטעם האישי שלהם בהשפעה של כל מיני דברים. גם מעצב של מערכות ישיבה מעוצבות מתנהג כך. הוא מעצב מההרגשה שלו ובתוכה יש כל מיני דברים. חוויות, טיולים, זיכרונות, תחושות, כל מה שגורם לו להרגיש, את ההתרגשות הזו הוא מעביר בשעת העבודה כאשר הוא למשל מעצב מערכות ישיבה מעוצבות, מגוון התחושות שלו הוא מה שמשפיע עליו בעיצוב המסוים בדיוק כמו התחושה אשר עוברת מתנות לחג לקרוב משפחה.

כך גם אנשים בוחרים רהיטים ובכלל כמעט כל דבר. יש בבחירה הזו גם אלמנט חזק מאוד של התרגשות בגלל שלמשל בבית של ההורים שלי היה סלון בדיוק דומה לזה שיש בגלריה ארט שמשווקת מערכות ישיבה מעוצבות. נכון שמכיוון שמדובר ביצירה של אמן רהיטים, זה לא יכול להיות בדיוק אותו דבר, אבל יש משהו שמחבר אנשים למשהו. צבע של דברים, מרקם, בדים, אפילו ריח. זו תהיה הסיבה שמעצב רהיטי יוקרה יעצב פינות ישיבה מעוצבות כמו שהוא מעצב וזו תהיה הסיבה שאנשים יקנו מערכות ישיבה מעוצבות כמו שהם יקנו. יש משמעות סמויה ולא תמיד מודעת לזיכרונות שדברים מעוררים בנו.

מערכות ישיבה מעוצבות- מה הסגנון שלכם?

כאשר אתם רואים מערכות ישיבה מעוצבות, איך אתם יכולים לדעת אם מדובר בריהוט יוקרתי, רהיטי מעצבים שבאמת נעשתה השקעה בעיצוב, גם במחשבה ובעיקר בחומרי הגלם. יש היום המון חיקויים ומוצרים נחותים שגורמים לאנשים להחליף כל שנה רהיטים. זה לא סתם שרואים בכל רחוב איזה ספה מונחת, היא מסין והיא מאיזה רשת זולה שיודעת לעשות לעצמה יחסי ציבור, והיא ברחוב כי היא כבר לא החזיקה מעמד.

דבר שהוא יוקרתי הוא חייב להיות מעוצב. כלומר אין למשל מערכות ישיבה מעוצבות שהן לא יוקרתיות, כי עצם העובדה שהן מעוצבות, כבר הופך אותן ליוקרתיות.

העיצוב מתחיל ממשהו מקורי, איזה רעיון או מחשבה של המעצב שבאה לידי ביטוי בבחירה של עיצוב הספה למשל, באיזה גודל היא תהיה, עם איזה ריפוד, כמה מקומות ישיבה יהיו לה. האם יהיה לה גם תלת משפחתי וגם דו, או רק תלת לכל המשפחה ועם איזה כורסא מסדרת מערכות ישיבה מעוצבות בצבע אחר שתעמוד שם. כל אלה הן החלטות של מעצב אמן של מערכות ישיבה מעוצבות שחושב על כל פרט ופרט, ומביא את זה לידי ביטוי בעיצוב שלו.

ראו עוד אודות: פינות אוכלמערכות ישיבה פינתיותסלונים מעוצבים 

מערכות ישיבה מעוצבות

מאמרים נוספים