ריהוט משלים- פונקציונאליות מעוצבת!

ריהוט משלים הוא כל מה שאיננו מרכז ההתרחשות בחלל, אבל דווקא בגלל זה צריכה להיות לו נוכחות חזקה. במשפחת הריהוט המשלים נכללים: שולחנות קטנים לנוי או לשימוש אישי, כיסאות, שרפרף, כורסא, מדפים, פרגוד, שידות ועוד.

כאשר אנו אומרים ריהוט משלים, אנו מתכוונים לכך שהוא ישלים את הצרכים שלנו כמי שגרים בבית מסוים ויש לנו דרישות מכל חלל.

את המטבח נרהט כמובן בארונות אמבטיה, בוצ'ר באמצע, נבחר תאורה מספיק טובה כדי לעיין במתכונים בלי לעייף את העיניים, ובעיקר נאחסן, נאחסן ונאחסן. הריהוט המשלים במטבח למשל יהיה הבוצ'ר, כי אפשר לוותר עליו במקרים בהם יש שיש מספיק גדול ורחב.

דבר נוסף שיכול להיות בבחינת ריהוט משלים למטבח יהיה איזה מדפים שהם לא חלק מהארונות שעליהם נרצה לתלות סירים ומחבתות גדולים, והתצוגה הזו מתאימה בעיקר לכלים שעשויים מברזל או מפליז.

כל פריט שהוא בבחינת ריהוט משלים, יהיה כמובן באיזה שהיא תכתובת עם שאר הריהוט והפריטים באותו חלל, ואם מדובר על סגנון יוקרתי, גם הריהוט המשלים יהיה יוקרתי.

פינת אוכל ומנורה אחת!

כאמור ריהוט משלים הוא כל מה שאנחנו לא חייבים בבית אבל אנחנו רוצים. כך למשל לעולם לא נוכל לוותר על תנור אפיה במטבח אבל על וונטה כן. באותה מידה לא נוכל לוותר על ארונות מטבח יוקרתיים אבל כן נוותר על שולחן במטבח, במיוחד אם אין מקום. כלומר הריהוט המשלים צריך להשלים את הפונקציות השימושיות באותו חלל.

לדוגמא, פינות אוכל יוקרתיות. בפינת אוכל יהיה שולחן עם מספר כיסאות אוכל כמספר הסועדים בדרך כלל וגם עם אפשרות של פתיחה או סגירה. פריט משלים בפינת האוכל יכול להיות מנורה עומדת, או למשל איזו תמונה אומנותית, או שידה קטנה. כלומר הריהוט המשלים היוקרתי במקרה הזה, יענה על הצורך העיצובי לא הפונקציונאלי, כי בעצם לא חייבים איזה שהיא שידה בפינת האוכל.

ריהוט משלים יוקרתי הוא לפעמים כל מה שאנחנו צריכים כדי לייצר את הסגנון בצורה חדה וחד משמעית.

חדר אורחים- ריהוט משלים יוקרתי!

בכל חדר אורחים יהיו מספר פריטים קבועים אותם אפשר למצוא בכל בית, לצדם יהיו מספר פריטים של ריהוט משלים ואם הבית הזה מעוצב בסגנון יוקרתי, כך גם הם יהיו.

הריהוט הקבוע בכל חדר אורחים תהיה ספה ולצדה אולי אפשרויות ישיבה כמו כורסאות מעוצבות שמהוות במקרה הזה ריהוט משלים ואולי איזה כיסא מיוחד במינו שנותן את כל הטון בחדר.

כדי שפריטי ריהוט משלים בבית שלכם יהיו יוקרתיים, וינדפו מטעם טוב כמו יין משובח, עליכם לפנות לנגר שהוא אומן בעץ שיכול לעצב לכם ריהוט משלים יוקרתי ומקורי, כמו מטבחי חוץ שעצם הנוכחות שלו משנה לגמרי את כל הקו של החלל, של חדר האורחים או כל מקום אחר כמו כן גם תריסי אור יוסיפו טאץ' ייחודי.

ריהוט משלים יוקרתי- בחדר השינה!

חדר שינה קונבנציונאלי יש לומר, לא סובל יותר מדי פריטים כי זהו המקום בו, יותר מכל המקומות בבית, צריך ספייס וצריך להרגיש מחובר ולא כמו עוד משהו שתקוע בין המון רהיטים.

אבל אם אתם לוקחים מעצב אומן שיכול לעצב עבורכם איזה כורסא מיוחדת במינה, אין כמו פינה כזו בחדר השינה, כדי להתענג על איזה ספר טוב או אפילו לצפות בטלוויזיה.

אין ספק כי אנשים מתחברים דווקא לפריטי הריהוט המשלים והם בדרך כלל אלה שמשקפים את הטעם האישי שלהם. ספה בחדר האורחים או מיטה זוגית, גם הם בהחלט פריטים שיש לבחור באנינות טעם, אבל אם רוצים משהו יוקרתי שאין אותו בפס ייצור, זה בדיוק הזמן לפנות לאמן המתמחה בתחום של רהיטי מעצבים ולבקש ממנו את כורסת החלומות שלכם. 

ראו גם: פינות אוכל

ריהוט משלים

מאמרים נוספים