שולחן אוכל אובלי

שולחן אוכל אובלי מציע תוספת חיננית ומתוחכמת לכל פינת אוכל. עם צורתו המוארכת, שולחן סגלגל משלב את מיטב התכונות של שולחנות מלבניים ועגולים. הוא מספק שטח פנים נדיב לסעודה ואירוח, ומכיל יותר אורחים בהשוואה לשולחן עגול ועדיין מקל על שיחה ואינטראקציה. הקצוות המעוקלים של שולחן סגלגל יוצרים תחושה של זרימה והרמוניה בחלל האוכל, מה שהופך אותו למרכז נעים חזותית.

פינת אוכל אובלית

פינת אוכל אובלית פורניר אגוז אמריקאי

פינת אוכל אובלית

פינת אוכל אובלית פורניר אגוז אמריקאי בתפירות

שולחן אוכל אובלי ארט גלריה

שולחן אוכל אובלי

שולחן אוכל אובלי צביעת שיש עם רגלי מתכת

אחת הפינות המאוכלסות ביותר בכל בית ישראלי, היא פינת האוכל. הישראלים הם עם חברתי במיוחד ובמשפחות ישראליות רבות הבילוי המשפחתי המשותף ממלא מקום נכבד ביותר ותופס זמן רב מסך שעות הפנאי ובילויי הפנאי של כל משפחה .

בפינת האוכל בדרך כלל מתאספים בני המשפחה בכל ערב לארוחת הערב המשפחתית, בפינת האוכל מכינים הילדים שיעורי בית, ובפינת האוכל הם גם משחקים משחקי קופסא עם חברים, ובפינת האוכל אתם בדרך כלל מארחים את המשפחה המורחבת וגם חברים לארוחות שישי.

איך מעצבים פינת אוכל מושלמת לאירוח?

בבואכם לעצב את פינת האוכל בביתכם, כדאי לשקול מספר דברים חשובים. כמובן שכדאי ומומלץ לעצב את פינת האוכל כך שתענה על הצרכים הבסיסיים של בני הבית, ושתתאים לגודל השטח המיועד לה. עוד כדאי לדעת כי השולחן המומלץ, הפופולארי היום בפינות אוכל בישראל הוא שולחן אוכל אובאלי. הצורה האובאלית היא שידרוג של שולחן מלבני עם פינות מעוגלות וזהו השולחן האידיאלי לכל פינות אוכל. 

שולחנות אוכל אובליים מייצרים ישיבה מעגלית סביב השולחן ,כך שניתן לכל סועד לראות את חברו ללא הצורך לסובב את הראש, בנוסף כך ניתן לכול אחד להגיע בקלות לכל המנות המוגשות על השולחן ללא הצורך לקום לקחת סלט מקצה השולחן, וכמובן שניתן גם בקלות להוסיף כיסאות לאורחים שמצטרפים ברגע האחרון.

איזה שולחן אובאלי מומלץ לפינת האוכל?

אם המשפחה הגרעינית שלכם היא גדולה, כדאי לרכוש שולחן פינת אוכל אובלי גדול, השולחן האובאלי הגדול מקנה לפינת האוכל מראה יוקרתי, מתאים לשישה עד שמונה סועדים, ומספק ישיבה נוחה ומרווחת לכולם בשעת הארוחה. 

מי צריך שולחן אוכל אובלי נפתח

אם המשפחה שלכם היא משפחה צעירה או שאינה מכילה יותר מארבע נפשות, ואם חלל פינת האוכל שלכם אינו גדול במיוחד, ואתם אוהבים לארח, ומארחים הרבה בפינת האוכל,  תוכלו לעצב בפינת האוכל שולחן אובלי נפתח, על מנת שבעת הצורך יתאפשר לכם בקלות להגדיל את השולחן ואת מספר הסועדים לשישה עד שמונה סועדים, ללא השאלת שולחנות וכיסאות מהשכנים.

 

כשאתם מחפשים מקום מומלץ לקניית פינת אוכל , אין צורך לרוץ ולכתת רגליים בין אולמות התצוגה של רהיטים בכל הארץ. היום ניתן בקלות וביעילות להיכנס לאתר האינטרנט של חברה המתמחה בשיווק רהיטים ופינות אוכל ולהתעדכן ולהתרשם ממבחר גדול ויוקרתי של פינות אוכל ושולחנות אוכל. באתר תוכלו לראות קטלוג צבעוני של מגוון השולחנות לפינות אוכל המלווה בפירוט החמרים האיכותיים מהם עשוי כל שולחן. מבין המגוון הגדול של פינות אוכל ושולחנות אוכל אובליים תוכלו לראות גם פינות אוכל אובליות גדולות ואיכותיות כגון:

פינת אוכל אובלית עם שולחן צביעת שיש ורגלי מתכת – זוהי פינת אוכל מעוצבת בסגנון אובלי יוקרתי, עם שולחן בצביעת שיש, ושמונה כיסאות מרובדים בגוון ירקרק תואם, לשולחן רגלי מתכת חזקות והוא עמיד מפני שריטות לאורך זמן. 

פינת אוכל אובלית יוקרתית במיוחד – היא פינת אוכל עם שולחן אובאלי מעץ בצבע שחור חגיגי, לשולחן שתי רגלי עץ דקות וחזקות מכל צד, ושישה כסאות בצבע שמנת בריפוד יפהפה ונוח לישיבה ממושכת.

פינת אוכל אובלית , פורניר אגוז אמריקאי בתפירות – היא פינת אוכל עם שולחן מעץ אגוז אמריקאי, חזק ועמיד במיוחד, עם תפירות גיאומטריות המשוות לו מראה חם ומזמין, לשולחן ניתן לצרף שישה כסאות עם רגלי מתכת שחורה מרופדים ואיכותיים ונוחים במיוחד לישיבה בכל סוג של אירוח. 

ראו גם: פינות אוכל מעוצבות | שולחן אוכל עגול נפתח

חזרה לדף הבית - ארט גלריה